U srijedu, 29.4.2026. održali smo koncert "Šlageri i pjesme o Zagrebu" u Centru za kulturu Susedgrad,
Na koncertu su nam se pridružili naši solisti Ivana Starčević i Matija Antolić
Hvala dragoj publici na toplom prijemu i odličnoj atmosferi, kao i Centru za kulturu Susedgrad na organizaciji koncerta.
Veselimo se budućoj suradnji!